سخن روز / سال جهش تولید گرامی باد.
بازدید سرزده مدیر تعاون روستایی استان کهگیلویه وبویراحمد از روستاهای سادات محمودی ، بنستان و روستای میمند خط و نشان مدیر برای هیات مدیره و مدیران عاملی که با کشاورزان تعامل ندارند/لزوم شناسایی گلوگاه های فساد در توزیع نهاده های کشاورزی
1400/02/22

بازدید سرزده مدیر تعاون روستایی استان کهگیلویه وبویراحمد از روستاهای سادات محمودی ، بنستان و روستای میمند

خط و نشان مدیر برای هیات مدیره و مدیران عاملی که با کشاورزان تعامل ندارند/لزوم شناسایی گلوگاه های فساد در توزیع نهاده های کشاورزی

مدیرتعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با آن دسته از اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل اتحادیه‌ها و تشکل‌های تحت نظارت که با مردم و کشاورزان در جهت خدمات‌رسانی تعامل ندارند و تصمیمات آنان علیه این قشر است تسویه حساب می‌شود.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان کهگیلویه وبویراحمد، عصر روز ( سه شنبه 21 اردیبهشت 1400) مدیر تعاون روستایی استان از روستاهای سادات محمودی بنستان و روستای میمند که تقریباً در مرز استان کهگیلویه و بویراحمد و هم مرز با سمیرم از استان اصفهان بوده به صورت سرزده و به همراه رؤسای ادارات تعاون روستایی شهرستان‌های دنا و بویراحمد بازدید شد. در این بازدید به تحقیق از اهالی، کشاورزان، بهره برداران و تولید کنندگان در خصوص چگونگی عملکرد شرکت‌ها و شبکه‌های تحت نظارت سازمان تعاون روستایی در تأمین و توزیع انواع نهاده‌های کشاورزی ازجمله کود شیمیایی، سبوس، کنسانتره، جو و غیره پرداخته شد و حرف‌ها و مشکلات مردم شنیده شد.
قدرت الله ویسی مدیر تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از این روستاها که روسای تعاون روستایی شهرستان‌های بویراحمد و دنا حضور داشتند، با بیان اینکه گفته‌های مردم بصورت محرمانه شنیده و در دستور کار قرار گرفته شد، اظهار داشت: در این وضعیت کرونایی و ماه مبارک رمضان رسالت سازمانی ما همین است که در کنار کشاورزان، دامداران و تولید کنندگان جامعه روستایی و کشاورزی باشیم.
ویسی در خصوص نقش شبکه تعاون روستایی در حمایت از کشاورزان و روستائیان، گفت: مقام معظم رهبری امسال را به عنوان سال تولید، پشتیبانی‌ها و موانع‌زدایی‌ها نامگذاری کرده و باید برای تحقق آن همه دست به دست هم دهیم.
وی در ادامه افزود: «شبکه‌های تعاون روستایی پل ارتباطی بین مردم و دستگاه‌های اجرایی هستند و به عنوان یک چتر حمایتی باید در خدمت جامعه روستایی باشیم و از این طریق دست دلالان و واسطه گران کوتاه خواهد شد
مدیر تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به فساد در توزیع نهاده‌های کشاورزی اشاره کرد و بیان داشت: با شوراها و ریش سفیدان برخی مناطق دیدارهایی صورت گرفت و آن‌ها مشکلات و کمبودها خود را مطرح کردند. ما به دنبال شناسایی گلوگاه‌های فساد و مفسده خیز در رابطه با انواع توزیع نهاده‌های کشاورزی هستیم و راهکارهای عملیاتی پیشنهاد داده خواهد شد.
ویسی در ادامه برای هیئت مدیره اتحادیه‌ها و تعاونی‌های روستایی خط و نشان کشید و با بیان اینکه مردم ولی‌نعمتان انقلاب اسلامی هستند و خدمت به آنها وظیفه مسئولان و نظام است، اظهار داشت: قطعاً آن دسته از اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل اتحادیه‌ها و تشکل‌های تحت نظارت که با مردم و کشاورزان در جهت خدمات رسانی تعامل ندارند و تصمیمات آنان علیه این قشر است تسویه حساب می‌شود و اصلاحات صورت می‌گیرد. برخی از انبارها و عرصه‌های شبکه‌ها در اختیار برخی از مردم و دستگاه‌های دولتی است که امیدواریم  این انبارها به زودی از آنها پس گرفته شود.
مدیر تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد در آخر گفت: از روسای ادارات تعاون روستایی شهرستان دنا و بویراحمد خواسته شد تا تمام تلاش خود را برای تأمین نهاده‌ها و تقویت شرکت‌ها بکار گیرند و اینکه این تلاش‌ها باید در راستای خدمات رسانی به مردم، جامعه کشاورزی و روستایی در جهت جهش تولید باشد.


تعداد مشاهده خبر46 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal