سخن روز / سال مهار تورم و رشد تولید گرامی باد.
بیانیه توافق سطح خدمات

بیانیه توافق سطح خدمت تارنمای سازمان تعاون روستائی استان کهگیلویه و بویراحمد

مراجعین محترم؛

بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات تارنمای سازمان تعاون روستائی استان کهگیلویه و بویراحمد به آگاهی می رسد:

۱-این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی می باشد . در صورت بروز هر گونه اشکال و نقض فنی به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

۲-تارنمای سازمان تعاون روستائی استان کهگیلویه و بویراحمد امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی را از طریق "سامانه ارتباطی سامد و همچنین بخش ارسال ایمیل (منوی ارتباط با ما)" فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید.

در قسمت «ارتباط با ما» علاوه بر ارائه اطلاعات تماس کلیه ادارات شهرستانی، ادارات ستادی و مستقل و کلیه کارشناسان سازمان، امکان ارسال ایمیل به کلیه این افراد از جمله مدیریت و روسای ادارات ستادی سازمان همچنین مسئول حراست و روابط عمومی سازمان از طریق منوی« ارتباط از طریق ایمیل» فراهم گردید است همچنین بخش پرسشهای متداول جهت رفاه حال ارباب رجوعان قرار داده شده است . همچنین اطلاعات ادارات شهرستانی و پرسنل شهرستانها در صفحه منوی ادارات شهرستانی به طور کامل ارائه گردیده است.

۳- به محض ثبت پیام یا درخواست، و ایجاد کد پیگیری در قسمت ارتباط ایمیل، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

۴-اطلاعات خصوصی که از این طریق وصول می‏گردد، دراختیارعموم قرارنمی‌گیرد.

در این صفحه زمانهایی که پورتال از دسترس خارج خواهد شد اطلاع رسانی می گردد.

تاریخ به روزرسانی: 1399/02/29
تعداد بازدید: 439
Powered by DorsaPortal